Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Views
uk: Види

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення
