Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
