Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Text
be: Тэкст

en: Fields
be: Палі

en: Table
be: Табліца

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
