Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Text
et: Tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Table
et: Tabel

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: - Any -
et: - Kõik -

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
