Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Text
eu: Testua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Table
eu: Taula

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: @argument title
eu: @argument izenburua
