Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Text
hr: Tekst

en: Fields
hr: Polja

en: Table
hr: Tablica

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
