Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Text
is: Texti

en: Fields
is: Svæði

en: Table
is: Tafla

en: Arguments
is: Rök
