Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Views
jv: View

en: Text
jv: Teks

en: Fields
jv: Field

en: Table
jv: Tabel

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
