Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Text
nl: Tekst

en: Fields
nl: Velden

en: Table
nl: Tabel

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: - Any -
nl: - Alle -

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar. Merk op dat door de volgorde waarin velden worden verwerkt, u geen velden kunt gebruiken die ná dit veld komen. Als u een veld nodig heeft dat hier niet wordt genoemd, wijzig dan de volgorde van de velden.
    Als u de tekens '[' en ']' wilt gebruiken, gebruik dan de HTML-codes '%5B' of '%5D'. Anders zullen ze worden vervangen door een lege spatie.</p>
