Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: میدانها

en: Table
fa: جدول

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: @argument title
fa: عنوان @argument
