Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
