Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Table
th: ตาราง

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
