Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: Table
ar: جدول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: - Any -
ar: - اختر -

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
