Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
