Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Text
cy: Testun

en: Fields
cy: Meysydd

en: Table
cy: Tabl

en: Arguments
cy: Argiau
