Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Text
he: טקסט

en: Fields
he: שדות

en: Table
he: טבלה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: - Any -
he: - הכל -
