Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Text
hi: लेख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Table
hi: तालिका

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
