Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Text
hu: Szöveg

en: Fields
hu: Mezők

en: Table
hu: Táblázat

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A mező használata előtt további mezőket kell hozzáadni a nézethez. Ezek a mezők szükség esetén <em>Megjelenítésből kizárt</em>-nak jelölhetőek. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Use replacement tokens from the first row
hu: Helyettesítési vezérjelek használata az első sorból

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
hu: <p>A következő vezérjelek érhetőek el ehhez a mezőhöz. Meg kell jegyezni, hogy a rendezési sorrend miatt az ez után a mező után következő mezőket nem lehet használni. Ha olyan mezőre van szükség, ami itt nem szerepel, akkor a mezőket újra kell rendezni.
    Ha szükség van a [ és ] karakterek használatára, akkor a %5B vagy %5D HTML entitás kódokat kell használni, különben szóközökre lesznek lecserélve.</p>
