Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Views
id: View

en: Text
id: Teks

en: Fields
id: Bidang isian

en: Table
id: Tabel

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument

en: Use replacement tokens from the first row
id: Gunakan token pengganti dari baris pertama
