Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Table
lt: Lentelė

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
