Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Text
lv: Teksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Table
lv: Tabula

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
