Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Text
oc: Tèxte

en: Fields
oc: Camps

en: Table
oc: Tablèu

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: - Any -
oc: - Tot -

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument

en: Use replacement tokens from the first row
oc: Utilizar los getons (tokens) de remplaçament de la primièra linha
