Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن

en: Table
ps: لښتيال

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: - Any -
ps: -هر-
