Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Table
ro: Tabel

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Use replacement tokens from the first row
ro: Folosiți token-urile de înlocuire din primul rând
