Views Advanced Labels (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Text
vi: Văn bản

en: Fields
vi: Các trường

en: Table
vi: Bảng

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument

en: Use replacement tokens from the first row
vi: Dùng dữ liệu từ dòng đầu tiên để thay thế vào các chuỗi đại diện
