Views Aggregator Plus (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Default order
cy: Trefn rhagosod

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad
