Views Aggregator Plus (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
