Views Aggregator Plus (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Average
gl: Media

en: Maximum
gl: Máximo

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Sum
gl: Suma
