Views Aggregator Plus (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Average
ka: საშუალო

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Minimum
ka: მინიმუმი
