Views Aggregator Plus (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Average
ta: சராசரி

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Align
ta: சீரமை

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை

en: Sum
ta: தொகை
