Views Aggregator Plus (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Average
ar: متوسط

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Align
ar: المحاذاة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: Parameter
ar: معامل

en: Sum
ar: المجموع
