Views Aggregator Plus (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Average
bg: Рейтинг

en: Default order
bg: Ред по подразбиране
