Views Aggregator Plus (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Default order
eu: Orden lehenetsia
