Views Aggregator Plus (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Average
ca: Mitjana

en: Maximum
ca: Màxim

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Minimum
ca: Mínim

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Sum
ca: Suma

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides
