Views Aggregator Plus (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Separator
es: Separador

en: Average
es: Promedio

en: Maximum
es: Máximo

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: Minimum
es: Mínimo

en: Default order
es: Orden predefinido

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: Parameter
es: Parámetro

en: Sum
es: Suma

en: Median
es: Mediana

en: Hide empty column
es: Ocultar columna vacía

en: Enumerate *
es: Enumera *

en: Range *
es: Rango *
