Views Aggregator Plus (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Average
ja: 平均

en: Maximum
ja: 最大

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Align
ja: 配置

en: Minimum
ja: 最小

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Sum
ja: 合計

en: Hide empty column
ja: 空の列を隠す
