Views Aggregator Plus (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Hide empty column
bo: གྱེན་ཕྲེང་སྟོང་བ་སྐུང་བ
