Views Aggregator Plus (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Separator
it: Separatore

en: Maximum
it: Massimo

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Align
it: Allinea

en: Minimum
it: Minimo

en: Default order
it: Ordine predefinito

en: Default sort
it: Ordine predefinito

en: Parameter
it: Parametro

en: Sum
it: Somma

en: Hide empty column
it: Nascondere colonna vuota
