Views Aggregator Plus (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
