Views Aggregator Plus (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم
