Views Aggregator Plus (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ

en: 100%
kn: ೧೦೦%
