Views Arguments (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Child terms
bo: ཡན་ལག་གི་ཐ་སྙད

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Restrict user based on role
bo: འགན་ནུས་ལ་བསྟུན་ནས་སྤྱོད་མཁན་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
bo: གལ་སྲིད་འགན་ནུས་གང་ཡང་བདམས་མེད་ན། འགན་ནུས་གང་རུང་གི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་སྤྱོད་ཆོག

en: Include destination
bo: དམིགས་འབེན་གནས་ཚུད་པ

en: Custom output for TRUE
bo: TRUE འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Custom output for FALSE
bo: FALSE མ་འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Fields to be included as links.
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཏུ་སྤྱོད་པའི་གནས་ཁོངས།

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་བྱ་འགུལ་དེ་ལེགས་འགྲུབ་བྱེད་པའི་སྐབས་ཐོག་མའི་མཐོང་རིས་ལ་སྤྱོད་མཁན་དེ་ཕྱིར་སློག་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ནང་དུ་དམིགས་འབེན་ཞེས་པའི་འཇུག་གྲངས་ཤིག་འཇོག་པ།

en: Evaluate router path for access
bo: དྲ་ལམ་འཛུགས་བྱེད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་སྤྱོད་དབང་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
