Views Arguments (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Include destination
cs: Zahrnout parametr "destination"

en: Custom output for TRUE
cs: Vlastní výstup pro hodnotu TRUE/PRAVDA

en: Custom output for FALSE
cs: Vlastní výstup pro možnost FALSE
