Views Arguments (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Child terms
da: Undertermer

en: Permission
da: Tilladelse

en: Restrict user based on role
da: Begræns bruger baseret på rolle

en: Restrict to the selected roles
da: Begræns til de valgte roller

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
da: Hvis ingen roller er valgt tillades brugere fra alle roller.

en: Callback function
da: Callback-funktion

en: Include destination
da: Medtag destination

en: Custom output for TRUE
da: Brugerdefineret output for TRUE

en: Custom output for FALSE
da: Brugerdefineret output for FALSE

en: Fields to be included as links.
da: Felter der skal inkluderes som links.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
da: Medtag en "destination"-parameter i linket som sender brugeren retur til det originale view når den link-handlingen er udført.
