Views Arguments (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या

en: Off
mr: बंद
