Views Arguments (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Roles
af: Rolle

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: Access type
af: Toegangstipe
