Views Arguments (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Fields
ar: الحقول

en: OR
ar: أو

en: AND
ar: و

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: Restrict to the selected roles
ar: مخصص لأدوار معينة

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
ar: اذا لم تحدد الأدوار، سيسمح لجميع المستخدمين مهما كانت أدوارهم
