Views Arguments (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
