Views Arguments (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Fields
el: Πεδία

en: OR
el: Ή

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: Restrict user based on role
el: Περιορισμός χρήστη βάσει ρόλου

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
el: Εάν δεν επιλεχθούν ρόλοι, θα επιτρέπονται χρήστες με οποιονδήποτε ρόλο.

en: Callback function
el: Συνάρτηση επιστροφής κλήσης

en: Custom output for TRUE
el: Προσαρμοσμένη εμφάνιση για TRUE

en: Custom output for FALSE
el: Προσαρμοσμένη εμφάνιση για FALSE
