Views Arguments (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: OR
gu: અથવા

en: AND
gu: અને

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી
